2022-2023 н.р.

Документи на зарахування до 1 класу

1.Заява одного з батьків майбутніх першокласників (опікуна, іншого законного представника, родича). Пишеться власноруч.

2. Копія свідоцтва про народження дитини (подається разом з оригіналом батьками або особами, які їх заміняють).

3. Медична довідка встановленого зразка (форма 0-86-1/0)

4. Карта профілактичних щеплень встановленого зразка (форма 063/0)

Батькам або особам, які їх заміняють, мати паспорт.

Відсутність станом на 31 травня 2022 року медичної довідки не є підставою для відмови у зарахуванні. Оригінали документів та медичні довідки подаються до закладу освіти не пізніше 23 серпня 2022 року.

Зараховуються діти, які мають довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (або один з їх батьків має вищезазначену довідку), та які не мають свідоцтва про народження, без подання цього документу.

2021-2022

Документи на зарахування до 1 класу

1. Копія свідоцтва про народження дитини

( подається разом з оригіналом батьками або особами, які їх заміняють).

2. Копія свідоцтва про народження братика чи сестрички

( хто навчається в сш №131

( подається разом з оригіналом батьками або особами, які їх заміняють)).

3. Заява ( пишеться власноруч батьками або особами, які їх заміняють, при подачі документів).

4. Медична довідка (ОРИГІНАЛ) встановленого зразка ( форма 086 – 1/0).

5. Карта профілактичних щеплень (ОРИГІНАЛ) встановленого зразка

( форма 063/0 ) + 2 КСЕРОКОПІЇ.

Звертаємо Вашу увагу !

Медична довідка (оригінал) та карта профілактичних щеплень

(оригінал + 2 ксерокопії цієї довідки) надаються у день подачі документів для вступу до 1 класу.

6. Документи, що підтверджують право на першочергове зарахування.

7. Батькам або особам, які їх заміняють, мати паспорт.

Копія паспорта (сторінки 1, 2, прописка )

Нагадуємо Вам, що, відповідно до п.4 Розділу 1 Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти (затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 №367), зарахування Вашої дитини до 1 класу спеціалізованої школи №131 відбувається відповідно до наказу, що видається на підставі заяви про зарахування,

копії свідоцтва про народження дитини,

оригіналу медичної довідки встановленого зразка.

Оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування, тобто не пізніше 31 травня 2021р.

Без наявності повного пакету документів, зокрема оригіналів медичних довідок, Ваша дитина не може бути зарахована до закладу освіти.

Кiлькiсть переглядiв: 1909