СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА № 131 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА

Храмом Науки та Добра за час свого існування стала для тисяч дітей школа № 131. З року в рік вона творить свою біографію, зберігаючи започатковані традиції. Відкриває таємничий світ знань і бере на себе відповідальність виховувати гідну особистість.

У школі працює згуртований педагогічний колектив. Немало вчителів трудяться з моменту відкриття навчального закладу: Карлаш Т.А. – заслужений вчитель України, Фехтел С.М., Липа Н.І., Дідовець Н.Ф., Миронюк Л.Г. Молоді спеціалісти постійно підвищують та удосконалюють свою педагогічну майстерність, шукають нові методи викладання навчальних предметів. 1 вчитель має звання заслужений вчитель України, 23 учителів школи мають вищу кваліфікаційну категорію, 7 педагогів є вчителями-методистами, 13 – старші вчителі.

Школа спеціалізується по поглибленому вивченню німецької та англійської мов. В учнівському колективі налічується 26 класів.

У школі діє Наукове товариство МАН "Дослідник" до складу якого входять секції: фізики та астрономії, історії, хімії, німецької мови та літератури, української мови та літератури, зарубіжної літератури та інформатики, мистецтвознавства. Учні – члени даної організації досягли значних успіхів у своїй праці.

Радує своєю плідною роботою клуб "Обдарована дитина" по виявленню та підтримці талановитих дітей. Наші школярі є неодноразовими призерами різноманітних районних та міських заходів.

У школі працює 12 гуртків: гурток дитячої творчості "Умілі ручки", туристичний - "Подорож", військово-патріотичний - "Захисник Вітчизни", спортивно-хореографічні - "Фламінго", спортивний - "Старт", музичний - "Співаночка", інтерактивний театр.Важливим чинником демократизації внутрішкільного життя є розвиток учнівського самоврядування, яке є стрижнем виховної роботи.

Привітною і красивою є наша школа. Адміністрація, педагогічний та батьківський колективи роблять усе для того, щоб створити в школі приємний мікроклімат, зробити життя дітей радісним і цікавим. Та й більшість учнів із захопленням беруть участь в різноманітних заходах, що проводяться в нашому навчальному закладі.

Основна мета педагогічного колективу – формування гуманних, освічених, національно-свідомих, духовно багатих особистостей, які спроможні на високоінтелектуальному рівні критично осмислювати суперечливу інформацію, давати їй відповідну оцінку з позицій загальнолюдських, моральних, національних цінностей, а також на належному рівні практично користуватися здобутими знаннями.