Оздоровлення дітей Святошинського району

Оздоровлення дітей Святошинського району у період вересень-грудень 2022

Департаментом молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) розроблено новий Порядок організації оздоровлення та відпочинку дітей міста Києва (далі – Порядок), який затверджено наказом Департаменту від 01 червня 2020 року № Н-340 «Про затвердження Порядку організації оздоровлення та відпочинку дітей міста Києва» та зареєстровано в Центральному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Київ) 19 червня 2020 року за №135/138. Розподіл путівок здійснюється Департаментом молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА).

Планується оздоровлення дітей міста Києва у Івано-Франківській обл. та Київській обл. тривалістю 21 день.

Перелік категорій дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, та можуть направлятися на оздоровлення та відпочинок, а саме:

1) безоплатно: - дітям-сиротам; - дітям, позбавленим батьківського піклування; - рідним дітям батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї; - дітям з інвалідністю, здатним до самообслуговування (за відсутності медичних протипоказань); - дітям, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів, або помер внаслідок отриманих поранень чи захворювань (у тому числі діти бійців-добровольців); - дітям, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок отриманих поранень, контузії чи каліцтва (у тому числі під час Революції Гідності); - дітям, які постраждали внаслідок стихійного лиха,техногенних аварій, катастроф; - дітям із багатодітних сімей; - дітям ізмалозабезпечених сімей; - дітям, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків, у тому числі діти журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків; - дітям, одному з батьків яких встановлено інвалідність І групи; - талановитим та обдарованим дітям, дітям-учасникам творчих колективів та спортивних команд – переможців (1-3 місце) міжнародних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад тощо;

2) із частковою оплатою в розмірі 10 відсотків вартості (сплачується за рахунок батьків, інших законних представників дитини або з інших джерел, не заборонених законодавством): - дітям осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; - дітям бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України; - дітям, один із батьків яких постраждав під часмасових акцій громадянського протесту (у тому числі під час Революції Гідності); - дітям, одному з батьків яких встановлено інвалідність ІІ групи; - дітям осіб з інвалідністю внаслідок війни, яким встановлено інвалідність ІІІ групи; - дітям-напівсиротам; - талановитим та обдарованим дітям, дітям - учасникам творчих колективів та спортивних команд - переможцям (1-3 місце) всеукраїнських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад тощо.

3) із частковою оплатою в розмірі 20 відсотків вартості (сплачується за рахунок батьків, інших законних представників дитини, або з інших джерел, не заборонених законодавством): - дітям, які перебувають на диспансерному обліку; - дітям одиноких матерів, які отримують державну соціальну допомогу; - талановитим та обдарованим дітям, дітям-учасникам творчих колективів та спортивних команд - переможцям (1-3 місце) обласних, міських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад тощо; - відмінникамнавчання.

4) із частковою оплатою в розмірі 30 відсотків вартості (сплачується за рахунок батьків, інших законних представників дитини, або з інших джерел, не заборонених законодавством): - дітям, зареєстрованим як внутрішньо переміщені особи, які не мають жодної вище переліченої категорії; - дітям, які є лідерами дитячих громадських організацій; - талановитим та обдарованим дітям, дітям-учасникам творчих колективів та спортивних команд - переможцям (1-3 місце) районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад тощо.

5) із частковою оплатою в розмірі 50 відсотків вартості (сплачується за рахунок батьків, інших законних представників дитини, або з інших джерел, не заборонених законодавством): - дітям-учасникамдитячих творчих колективів та спортивних команд.

Повна вартість путівки складає 17 850 грн. Проїзд за кошти батьків.

Більш детально з інформацією щодо направлення дітей на оздоровлення та відпочинок можна ознайомитись, за посиланням: Порядок організації оздоровлення та відпочинку дітей міста Києва (далі – Порядок), який затверджено наказом Департаменту від 01 червня 2020 року № Н-340 «Про затвердження Порядку організації оздоровлення та відпочинку дітей міста Києва» та зареєстровано в Центральному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Київ) 19 червня 2020 року за №135/138 https://dms.kievcity.gov.ua/files/2020/6/24/n-340.pdf

За додатковою інформацією та для оформлення документів на оздоровлення та відпочинок дітей звертатися до управління молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації за телефон: (044) 427-05-30, (063)591 08 08– контактна особа Северенчук Марія Романівна.