Тиждень початкової школи

З 21 по 25 лютого 2022р. у спеціалізованій школі №131 проходить Тиждень початкових класів. Перший день Тижня «День улюбленої іграшки», був насичений та цікавий.

В 3-А класі цей день розпочався з ранкового кола та вправи «Павутиння побажань Україні». Завдяки вправі діти об’єднувалися у побажаннях миру та злагоди нашій країні.

Також був проведений цікавий урок «Історія виникнення української іграшки», який був об’єднаний з виховною годиною «Ми хочемо у мирі жити».

Метою заходу було ознайомити учнів з історією виникнення української іграшки, сприяти вихованню в них почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю, сприяти формуванню активної життєвої позиції.

« Зло війни і благо миру настільки відомо людям, що з тих пір, як ми знаємо людей, найкращим побажанням було привітання « Мир вам ».

Лев Толстой

/Files/images/IMG_1790.JPG